Inteligentné zázemie možno mať so sebou kdekoľvek

Inteligentné zázemie možno mať so sebou kdekoľvek

Balík Digitálnych služieb BMW ConnectedDrive uľahčuje schopnosť reagovať pružne a ponúka voľnosť výberu, no pri každej možnosti dokáže poradiť.

P90268586_highRes_bmw-connected-time-t.jpg

Pracovný obed s dôležitým zahraničným zákazníkom sa blíži. Reštaurácia neďaleko jeho centrály je v rušnej pešej zóne veľkého mesta. Nájsť v jej blízkosti miesto na parkovanie vyzerá ako úloha na dlhé desiatky minút. Na to by nemusela stačiť ani starostlivo vyrátaná časová rezerva. Na displeji prístrojovej dosky však blikne žiarivá bodka a manažér si po chvíli už oblieka sako na malom parkovisku medzi vysokými budovami. Reštaurácia je za rohom, no ako zistí o pár minút, o parkovisku nevedel ani jeho obchodný partner. Našlo ho auto.

Myšlienka o tom, ako veľa času trávia súčasní manažéri v aute a o aké dôležité prostredie popri domove a práci ide, nie je nová. Moderné manažérske auto však musí ponúknuť ešte viac než len bezpečný, efektívny a komfortný presun na miesto, kde sa robí biznis. V dynamickom svete presne stanovených termínov na nových miestach potrebuje manažér na cestách so sebou takmer rovnakú informačnú podporu a zázemie ako vo vlastnej kancelárii na dosah kolegov. Auto je ako jej poskytovateľ prirodzená voľba.

Pre firmy s flotilou  značky BMW plnia túto úlohu služby Digital Services od BMW ConnectedDrive. Umožnia sústrediť sa na jazdu a zároveň získať z prepojeného informačného prostredia každú potrebnú informáciu. Potom sa tieto dôležité služby spolu s jazdnými asistenčnými systémami vodiča postarajú o bezproblémový presun na miesto, ktoré vyhovuje tomu, čo si žiada situácia.

Aj najlepší plán, ktorý vopred pripravil pozorný kolega či asistent, môže potrebovať náhlu zmenu. Čo ak treba preorganizovať termíny v diári až počas cesty a prispôsobiť tomu nielen trasu, ale možno aj miesto nocľahu a navyše nájsť nablízku reštauráciu, v ktorej nebude nič rušiť obchodné stretnutie? Schopnosť pružne zareagovať často oddeľuje úspech od premárnenej príležitosti a máločo pomôže viac, než získať potrebné informácie cestou, z pohodlia auta aj v zlom počasí, ale počas krátkej zástavky.

Balík technológií BMW ConnectedDrive pomôže nielen ako cestovný sprievodca či vnímavý asistent. Vo vozidlách BMW je má popri bezpečnostných systémoch v zálohe aj záchranné funkcie Intelligent Emergency Call pre prípad, že niečo nejde podľa plánov a niekto potrebuje okamžitú pomoc. Ponuka služieb a aplikácií sa neustále zvyšuje a jej výhoda je jednoznačná – v každej novej krajine je k dispozícii online. Slobodu pre vodiča BMW dopĺňa možnosť nechať si poradiť aj s využitím voľného času podľa predstáv, kdekoľvek – úlohu auta ako spoločníka si vyberá podľa toho, čo sa práve hodí.

BMW-logo-2000-2048x2048.png

BMW Group Slovakia

Zákaznícky servis

CBC I, Karadžičova 8/A

821 08 Bratislava

Tel.: 0850 26 98 35

zakaznicky.servis.sk@bmw.com

Oddelenie korporátneho predaja BMW dokáže ponúknuť osobné poradenstvo pri budovaní flotily podľa špecifických potrieb spoločnosti. Firemný zákazník má k dispozícii vysoko efektívnu ekologickú flotilu áut prvotriednej kvality, medzinárodne optimalizovaný cezhraničný servis a celosvetovú sieť obchodných firiem a predajcov. Ponúka špeciálne možnosti medzinárodnej dohody o predaji zákazníkom, ktorí potrebujú väčšie flotily vo viacerých krajinách.

Podpora inteligentných inovácií v priemysle

Podpora inteligentných inovácií v priemysle

Dobrá odpoveď na vývoj trhu

Dobrá odpoveď na vývoj trhu