Kto je rýchlejší ako R. Gonda

Kto je rýchlejší ako R. Gonda

Redakcia automobilista.eu, s ktorou Autovaganza, lifestylová sekcia webu Revue priemyslu, spolupracuje, dostala pred pár týždňami zaujímavú otázku – či sa zúčastní akcie Renault Sport s názvom „Rýchlejší ako Rišo Gonda.“ Odpoveď možno odhadnúť.

Martin Pohanka (automobilista.eu)

Jazdilo sa na starom letisku neďaleko Trenčína. Dohoda bola veľmi jednoduchá a priamočiara. Užiť si deň s pätnástimi najaktívnejšími lojálnymi fanúšikmi značky Renault na Slovensku, natočiť video reportáž, byť milý a nenápadný (najmä táto posledná úloha je dosť výzva, keď má človek dva metre a postavu a objem veľryby).

Za odmenu sme okrem rezňov a nealkoholických nápojov získali sériu výhod.

Ako prvé médium na Slovensku sme mohli otestovať Renault Clio RS Trophy – čo je podľa nás jedno z najzábavnejších áut, aké sme tento rok testovali – a radi ho zdieľame s čitateľmi Revue priemyslu na webe Autovaganza.

K tomu pribudla možnosť takmer pri práci sa porozprávať sa s Richardom Gondom (“#RG”), ktorý je ambasádorom Renault Slovensko a v súčasnej dobe jazdí Formulu GP3. Pre spresnenie, pri jeho práci, teda jazdení.

Tretím argumentom bola príležitosť zažiť s Richardom jedno rýchle kolo na pripravenom okruhu na letisku.

Takáto ponuka sa v Angličtine nazýva “No brainer“, čiže nad ňou človek ani nepremýšľa a rovno ju akceptuje. Pretože, ja skrátka milujem rezne.

Ale vážne. Rád stretávam ľudí ktorí sú autíčkari, teda, rovnako ako my, majú radi autá. Často vedia o svojich milovaných autách stokrát viac ako ktorýkoľvek novinár, predajca či dokonca niektorí mechanici. V neposlednom rade, zajazdiť si s formulovým pretekárom na okruhu, je niečo, čo človeku neponúkajú každý deň.

Aké bolo toto podujatie? Viac sa dozviete v dvoch článkoch, ktoré na automobilista.eu a sprostredkovane aj v sekcii Autovaganza vyjdú v tomto poradí:

  • 04.11.2016 (Piatok) – rozhovor s Rišom
  • 11.11.2016 (Pondelok) – šialene rýchle kolo na okruhu s #RG + recenzia Renault Clio RS Trophy

Týždeň s Renaultom zabezpečil Renault Slovensko

Štátny rozpočet v októbri medziročne klesol o 65,1 percenta

Štátny rozpočet v októbri medziročne klesol o 65,1 percenta

Deutsche Bank vykázala nárast ziskov

Deutsche Bank vykázala nárast ziskov